Studio Flash

  • fotografia
  • realizacje filmowe
  • studio fotograficzne
  • fotobudka dron
  • filmy reklamowe

Filmowanie i Fotografowanie Dronem

Od kilku lat wykonujemy loty Bezzałogowymi Statkami Powietrznymi UAV. Posiadamy doświadczenie i odpowiednie uprawnienia do wykonywania misji nawet poza zasięgiem wzroku BVLOS.

Widok na Klasztor na Świętym Krzyżu i okolice z kamery naszego drona. Loty nad obiektami pozwalają odkryć znane nam miejsca z zupełnie innej perspektywy – i jest to zarazem ciekawe jak i bogate doświadczenie. Dron umożliwia spojrzenie na jedno miejsce z wielu punktów, a oglądając nagrania można poczuć się jak ptak. Zapraszamy do obejrzenia zapierających dech widoków na Góry Świętokrzyskie i Klasztor na Świętym Krzyżu.

Ujęcia z drona Zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Nagrania pokazują Zamek z lotu ptaka z każdej strony budowli. Dzięki nagraniom poczujesz się jakbyś przelatywał nad obiektem i zaglądał do niego z wysokości. Niezapomniane obrazy, które sprawiają, że na Zamek, który znamy ze zwiedzania “na piechotę” patrzymy zupełnie inaczej. Nagranie to wyjątkowa okazja do obejrzenia popularnego Krzyżtoporu z zupełnie innej perspektywy. Zajrzyj na Zamek tam, gdzie nie zajrzysz z ziemi. Zapraszamy do obejrzenia Krzyżtoporu, nagranego w piękny, słoneczny, lipcowy dzień.

Ujęcia z sesji ślubnej wykonane Dronem

Kielecki Rynek Nocą – wrzesień 2021
Obracajcie swoimi telefonami ??

Widok z Drona na Park Miejski w Chęcinach – październik 2021
Nowy i Stary Cmentarz w Kielcach – 1 listopada 2021
Cmentarz w Cedzynie – 1 listopada 2021

Zawartość jest zabezpieczona. Prawy przycisk myszki jest nieaktywny.