Studio Flash

  • fotografia
  • wideofilmowanie
  • studio fotograficzne
  • fotobudka dron
  • filmy reklamowe

O Nas

Filmowanie ślubów, wesel, studniówek czy innych uroczystości to nie lada wyzwanie. Nie wystarczy wziąć kamerę i nagrać. Żeby zrobić to dobrze, trzeba mieć ogromną wiedzę techniczną, ale też talent. Zmysł i wyczucie to coś co sprawia, że odbierając gotowy materiał, oglądacie swój ślub czy studniówkę jak ciekawy film. Jak osiągamy taki efekt?

Profesjonalizm
Inwestujemy cały nasz profesjonalizm, zaangażowanie i troskę.
Doświadczenie
Jesteśmy też po to, aby Wam pomóc zapanować nad wszystkim

Nagrywamy na wiele kamer z użyciem różnorodnego osprzętu, np. flycam, gimbal, kamery statyczne czy dron – dzięki temu ujęcia są dynamiczne i niepowtarzalne, a ten sam moment uwieczniony jest z różnych stron. Nagrywanie i profesjonalny sprzęt to połowa sukcesu. To, że film ogląda się z przyjemnością i nie męczy, a wręcz przeciwnie – chce się więcej – to już zasługa sztuki montażu.

Multicam
Używamy kilku urządzeń rejestrujących, aby Wasza pamiątka wyglądała bardziej interesująco
Zaawansowany montaż
Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu

Wybór najlepszych ujęć, dobór muzyki, tak, żeby wszystko ze sobą korelowało – nie wystarczy robić tego „taśmowo” – wtedy efekt będzie nijaki. My stawiamy na indywidualne podejście do każdego filmu. Wgryzamy się w emocje naszych klientów, bo chcemy, żeby pamiątka z Waszych najważniejszych wydarzeń z życia była wyjątkowa. Spełniamy także życzenia naszych klientów – np. co do muzyki, która będzie towarzyszyła podczas oglądania filmu, czyli swoistej podróży w czasie i powrotu do słów, gestów, spojrzeń, zabawy… wszystkiego tego, czego nie da się powtórzyć, słowa przysięgi, pierwszy taniec – tutaj nie ma dubla. To dzieje się raz, a my jesteśmy od tego, żebyście z łezką wzruszenia w oku powracali do tych chwil. Filmowanie to nasza pasja, a we wszystko co robi się z pasją wkłada się serce. I tak właśnie powstają nasze filmy. Wy jesteście naszymi bohaterami, my pracujemy w pocie czoła i dajemy z siebie to co najlepsze, dbamy też o Wasz komfort, żebyście się nie stresowali kamerą, a potem dzieje się magia i oglądacie piękną pamiątkę z Waszych wyjątkowych dni…

Muzyka musi komponować się z obrazem
Jesteśmy otwarci na Waszą ulubioną muzykę
Kompetencja
Naszym plusem jest wieloletnie doświadczenie

Nasze ostatnie filmy

Zawartość jest zabezpieczona. Prawy przycisk myszki jest nieaktywny.