Studio Flash

  • fotografia
  • wideofilmowanie
  • studio fotograficzne
  • fotobudka dron
  • filmy reklamowe

Święta zawsze są czasem przyjemnym, kojarzonym ze spotkaniami rodzinnymi, wesołą atmosferą i wzajemnym okazywaniem dobra wobec innych. Nic dziwnego, że rodzinne sesje świąteczne stały się nieodłącznym elementem Świąt. Rodzinne zdjęcia to cudowna pamiątka dla domowników, ale także wspaniały prezent dla bliskich osób. A można go zrobić na wiele sposobów. To doskonały pomysł na prezent dla dziadków – gotowe zdjęcia, które z pewnością ucieszą seniorów rodu. Można podarować Voucher na Sesje Świateczną, a można także zabrać ze sobą do Studia na zdjęcia Dziadka, Babcię czy Ciocię. Wiemy, że taki podarunek sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech – coś czego nie można kupić. Emocje.

Z radością wykonujemy coroczne sesje także naszym stałym bywalcom grudniowych sesji – to dla nas ogromny zaszczyt i chwila zadumy, że jesteśmy świadkami jak co rok dzieci są już większe, jak dorastają na naszych oczach. Dla naszych rodzin po latach zdjęcia są niezastąpionym nośnikiem wzruszeń, emocji, barometrem minionego czasu i wyzwalaczem bezwiednie pojawiającego się uśmiechu podczas przeglądania fotografii sprzed lat.

Sesja świąteczna w studio

Zdjęcia wykonujemy w Studio na dwóch prawdziwych scenkach (nie jest to gotowe rozwijane tło). W ich przygotowanie wkładamy mnóstwo zaangażowania i energii. Zależy nam, żebyście czuli Świąteczny klimat i z jeszcze większą przyjemnością brali udział w sesji. Dysponujemy fotelikami oraz akcesoriami, które dopasowane są do dzieci, aby czuły się komfortowo podczas robienia zdjęć. Naszym priorytetem jest Wasze zadowolenie oraz dobrej jakości zdjęcia, które będą dla Was pamiątką. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i ustalimy szczegóły.

Sesje świąteczne w studio

Zawartość jest zabezpieczona. Prawy przycisk myszki jest nieaktywny.