Studio Flash

  • fotografia
  • wideofilmowanie
  • studio fotograficzne
  • fotobudka dron
  • filmy reklamowe

Witajcie w świecie filmu, wywiadów, podcastów z Kielc!

Jako doświadczony twórca filmowy z Kielc, specjalizuję się w produkcji filmów korporacyjnych, reklamowych, spotów wyborczych, teledysków oraz podcastów. Moja pasja do narracji wizualnej i dźwiękowej sprawia, że każdy projekt staje się wyjątkową historią do opowiedzenia.

Zapraszam Was do odkrycia magii kreatywności i emocji w świetle kamery oraz dźwięku mikrofonu. Od ponad 20 lat tworzę niezapomniane treści filmowe i podcastowe, które przyciągają uwagę i oddziałują na widza.

Moje usługi obejmują produkcję filmów korporacyjnych, które potrafią wzmocnić wizerunek firmy oraz przekazać jej wartości w sposób przekonujący i efektywny. Tworzę także dynamiczne reklamy, które angażują i wzmagają zainteresowanie, spoty wyborcze, które skutecznie komunikują przesłania polityczne, oraz teledyski, które podkreślają esencję muzyki.

Dzięki mojemu zaangażowaniu, doświadczeniu i kreatywności, możemy razem stworzyć treści, które poruszają, inspirują i przyciągają uwagę. Czekam na możliwość współpracy i na to, aby razem podbić świat sztuki filmowej i dźwiękowej!

Kilka ujęć z backstage z naszych realizacji (uchwycone telefonem).

Zawartość jest zabezpieczona. Prawy przycisk myszki jest nieaktywny.