Studio Flash

  • fotografia
  • realizacje filmowe
  • studio fotograficzne
  • fotobudka dron
  • filmy reklamowe

FOTOOBRAZ

Fotoobrazy drukowane są na maszynach Epson SureColor, na płótnach do EcoSolventu z wyraźną, malarską strukturą, co nadaje im odpowiedni charakter i klimat.

Do ich produkcji używane są ekologiczne i bezzapachowe atramenty, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia.

Płótno naciągane jest na naturalną, drewnianą konstrukcję w ten sposób, że canvasy mają zadrukowane krawędzie boczne, przez co są od razu gotowe do zawieszenia na ścianie.

FOTOBOARD NA PIANCE

Fotoboard na piance to profesjonalny wydruk atramentami Epson UltraChrome, podklejony do kilkumilimetrowego jasnego podłoża.

Konstrukcja lekka, elastyczna i jednocześnie na tyle sztywna, że świetnie nadaje się do bezpośredniego powieszenia na ścianie. I co najważniejsze do jego zamocowania nie są potrzebne gwoździe – wystarczy dwustronna taśma do produktów Wall Decor.

Często wykorzystywany jako nośnik obrazu dla fotografii ślubnej, dziecięcej, jak również jako produkt reklamowy na wystawach i targach branżowych.

FOTOBOARD NA MDF

Profesjonalny wydruk na papierze syntetycznym, który jest następnie pokryty laminatem oraz przytwierdzony do płyty MDF. Produkt trwały i uniwersalny, charakteryzujący się minimalistycznym designem.

Nasz Fotoboard na MDF to ciekawe rozwiązanie na zaprezentowanie Twoich zdjęć.

ALU-DIBOND KLASYCZNY

Alu-dibond, fotografia naniesiona na całą powierzchnię alu-dibondu (na poziomo szczotkowanej płycie aluminiowej, która charakteryzuje wyjątkową trwałością i wytrzymałością) techniką nadruku UV.

AKRYL KLASYCZNY

Profesjonalny wydruk na papierze syntetycznym, który następnie pokrywamy akrylem – uzyskując tym samym efekt nałożonego na zdjęcie połyskującego “szkła”.

Akrylowa powierzchnia wykończona za pomocą frezu diamentowego, dodaje zdjęciom niezwykłego charakteru i głębi optycznej oraz stanowi wyjątkową oprawę dla Twoich fotografii.

ceny poglądowe dla formatu około 40×60 cm


ceny końcowe wyliczane są indywidualnie w zależności od ilości sztuk, rodzaju i formatu wydruku.

 

ODBITKA KLASYCZNA 71 zł/szt.
FOTOOBRAZ 86 zł/szt.
FOTOBOARD NA PIANCE 90 zł/szt.
FOTOBOARD NA MDF 220 zł/szt.
ALU-DIBOND KLASYCZNY 265 zł/szt.
AKRYL KLASYCZNY 315 zł/szt.

Zawartość jest zabezpieczona. Prawy przycisk myszki jest nieaktywny.