Studio Flash

  • fotografia
  • wideofilmowanie
  • studio fotograficzne
  • fotobudka dron
  • filmy reklamowe

Witaj na naszej stronie poświęconej Pierwszej Komunii Świętej! Jesteśmy zespołem doświadczonych fotografów i operatorów wideo, którzy specjalizują się w tworzeniu niezapomnianych zdjęć  i filmów komunijnych dla Twojego dziecka.

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu Twojego dziecka i rodziny. My jesteśmy po to, aby uchwycić wszystkie piękne chwile tego dnia i stworzyć trwałą pamiątkę, którą będziesz mógł zachować na zawsze.

Jako profesjonaliści, staramy się uwiecznić najważniejsze momenty z uroczystości i stworzyć piękne portrety Twojego dziecka w pięknych strojach komunijnych. Oferujemy indywidualne podejście do każdej sesji i dbamy o to, aby zdjęcia były wyjątkowe i spersonalizowane dla Twojego dziecka.

Nasze zdjęcia komunijne wykonujemy w plenerze lub w studio, w zależności od Twoich preferencji. Staramy się wykorzystać piękno otaczającej nas przyrody, aby stworzyć niezapomniane i naturalne ujęcia.

Przykładamy dużą wagę do szczegółów, takich jak kolorystyka, oświetlenie, tło i stylizacja, aby stworzyć zdjęcia, które spełniają Twoje oczekiwania. Po sesji otrzymasz piękne, profesjonalne zdjęcia, które będą idealnym sposobem na zachowanie pięknych wspomnień z Komunii Świętej Twojego dziecka.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, profesjonalne podejście i doskonałą jakość. Będziemy zaszczyceni, mogąc uchwycić piękno tego wyjątkowego dnia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jako jedna z niewielu firm w Kielcach od lat zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą fotograficzną i filmową Uroczyści Pierwszej Komunii Świętej Indywidualnych oraz Grupowych.
W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zawartość jest zabezpieczona. Prawy przycisk myszki jest nieaktywny.